Буковельський ЗіркаФест

15 та 16 червня 2017 року в с. Поляниця пройшов IV Міжнародний фестиваль- конкурс дитячо- юнацької творчості Буковельський ЗіркаФест“.Буковельський ЗіркаФест Радуга

Буковельський ЗіркаФест Радуга младшие

В цьому конкурсі прийняли участь велика кількість колективів не тільки з нашої Країни, а також з інших  країн.  Народний вокально- хоровий колектив “Райдуга” під керівництвом Борщевської Юлії Миколаївни та Мельниченко Марини Вікторівни гідно представили наше місто на цьому фестивалі. З піснею “Журавли ” вони завоювали Гран- прі, вразивши журі прекрасним багатоголоссям; найменьші діти зайняли II місце, квінтет старшої групи також посів II місце.

Солісти Пономарьова Єлизавета та Пономарьова Вероніка зайняли I місця, Чуєва Інна та Черненко Анастасія II місця, а Петраченко Єлизавета та Плевачук Ірина III місця.

Також це був єдиний вокальний колектив, який запросили прийняти участь у Гала- концерті, присвяченному триріччю табору “Артек”. Ми бажаємо колективу подальшого творчого розвитку та перемог, щоб вони гідно представляли наше місто не тільки в Україні, а й і за її кордоном.Буковельський ЗіркаФест Народний вокально- хоровий колектив "Райдуга"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *